SIK SORULAN SORULAR

 

Kargo işlemleri  için ücret ödeyecek miyim?

Yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz. 100 TL altı siparişleriniz ise  7.50 TL olarak ücretlendirilmektedir.

 

Yaptığım alışverişlerde ürünüm ne zaman kargoya verilir?

Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Hafta sonu ve tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü işleme alınmaktadır.

 

Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ne zaman kargoya verilir?

Hafta sonu ve tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü işleme alınmaktadır. Siparişleriniz  1-3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir

 

Yaptığım alışverişler hangi kargo şirketiyle gönderilecek?

Siparişinizin gönderimi Yurtiçi Kargo ile gönderilecektir.

 

Ödememi hangi şekillerde yapabilirim?

Bymecitpijama.com.tr’den yapacağınız alışverişlerde ödeme işleminizi kredi kartı veya banka havalesi ile veya kapıda kart ve nakit ödeme seçenekleriyle gerçekleştirebilirsiniz.

 

Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil midir?

Bymecitpijama.com.tr üzerinden satılan her ürünün fiyatına KDV dahildir.


Hangi kredi kartları ile taksit imkanından faydalanabilirim?

Bymecitpijama.com.tr’den yapacağınız alışverişlerde tüm kredi kartlarına 6 taksit imkanından yararlanabilirsiniz. 

 

Kredi kartları taksit seçeneklerini nereden görebilirim?

Siparişinizi verirken açılacak olan ödeme sayfasında anlaşmalı olduğumuz kredi kartları için taksit seçeneklerimiz bulunmaktadır.

 

 

 

İADE&DEĞİŞİM

 

Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim?

Bymecitpijama.com.tr’den satın aldığınız ürünlerin değişimi için,  istenen ürünün bilgisi belirtilerek iade/değişim adresimize kargolanması yeterli olacaktır.  Değişimlerde 7,50tl. kargo ücreti uygulanmaktadır. 

 

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

Bymecitpijama.com.tr’dan satın aldığınız ürünlerin iadesini teslim tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde yapabilirsiniz. Bunun için siparişinizle gelen fatura ile (faturaya not ekleyebilirsiniz) iade edeceğiniz ürünü Yurtiçi kargo 407702276 müşteri numarası ile karşı ödemeli olarak  gönderinizi yapabilirsiniz. Kargonuz tarafımıza ulaştıktan sonra iade işlemi tamamlanacaktır.

 

İade durumunda kargo ücreti ödeyecek miyim? 

İadenizin anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarından biri ile yapılması durumunda bize ulaşması için bir bedel ödemezsiniz. İadeniz onaylandıktan sonra satın alım yapılırken ödemiş olduğunuz kargo ücreti kesilerek kalan tutar iadesi gerçekleştirilir. Ücretsiz kargo kampanyasından yararlanılmış dahi olunsa 7.50tl kargo ücreti kesilerek iade işlemi gerçekleştirilir. Ürünleri tarafımıza gönderirken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir:

İade etmek istediğiniz ürünü/ürünleri orijinal ambalajında hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş şekilde tarafımıza yollamanız gerekmektedir.

İade için farklı bir kargo şirketini tercih etmeniz durumunda, kargo ücretini karşılamanız gerekecektir.

Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir.

Bu süreç ortalama 1-3 iş gününü almaktadır.

 

İade kargosu için ücret ödeyecek miyim?

Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo’yu tercih etmeniz durumunda kargo ücreti ödemezsiniz. İade için farklı bir kargo şirketini tercih etmeniz durumunda kargo ücretini karşılamanız gerekmektedir.

İadesi alınan ürününüzün tutarı (kargo hizmet bedeli hariç) 7 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz hesap veya kredi kartınıza aktarılacaktır. 

 

İade etme süresi kaç gündür?

Tüketici Kanunu’ndaki “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içinde iade edebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde de aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 

İade koşulları nelerdir?

Ürün(ler) orjinal ambalajında hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olarak tarafımıza yollamanız gerekmektedir.

Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 1-3 iş gündür.


İademi nasıl gönderebilirim?

İadenizi anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo’yu kullanarak karşı ödemeli olarak adresimize gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo İade No. 407702276

İade için farklı bir kargo şirketini tercih etmeniz durumunda, kargo ücretini karşılamanız gerekmektedir

 

Geri ödeme bana nasıl ve ne zaman ulaşır?

Onaylanan iadelerinizde havale ile ödemelerde geri ödemeniz 48 saat içinde hesabınıza geri yatırılıp tarafınıza e-posta ile bilgi verilir.Kredi kartı ile ödemelerde ise iade edilecek tutar kredi kartınıza online olarak geri ödenir. Ödeme işlemi sonrasında size mail yoluyla bilgilendirme yapılır. Yapılan bedel iadesinin kart hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.